Privatna osnovna škola Linea u našim prostorijama

Iznimno nam je drago što Vas možemo obavijestit o još jednoj novosti u  prostoru Učilišta Sesvete.

U našem prostoru Privatna osnovna škola Linea unajmljivati će učionice za potrebe održavanja nastave.

Privatna osnovna škola Linea prva je odgojno-obrazovna ustanova ovoga tipa na istočnom području grada Zagreba. Privatna osnovna škola ˝Linea˝ moderno je opremljena škola te je prilagođena današnjim potrebama učenika s težnjom pobuđivanja zanimanja i motivacije. Posebnost škole s moderno opremljenim učionicama je mali broj razrednih grupa od 5 do najviše 12 učenika po razredu što jamči gotovo individualni pristup učenju i radu.  Škola će raditi u redovnom programu prema nacionalnom školskom kurikulu kao i ostale državne škole.